Kamionsofőröket toboroznak Borsodban
Kétszáznegyven kamionsofőrt toboroz Borsod-Abaúj-Zemplén megyében a Waberers’s International Zrt., Magyarország és Kelet-Közép-Európa piacvezető logisztikai szolgáltatója – írta az Észak-Magyarország csütörtökön.

A 2.500 kamionnal rendelkező társaság évente 150-200 szerelvénnyel bővíti flottáját, ezért van szüksége új munkavállalókra, a cég Borsodból és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből összesen négyszáz embert kíván felvenni – írta a megyei napilap.
A leendő munkavállalóknak nemzetközi árufuvarozói képzéseket szervez a munkaügyi központ, a sofőrök tapasztalt pilóták felügyeletével májustól már vezethetnek – olvasható az Észak-Magyarországban.
Forrás: MTI (biy \ gry)
.
(Ezt a cikket 412 alkalommal tekintették meg.)
inkább hajléktalanokat kellene a Lajkónak alkalmazni!!!!!azokat aztán valóba rabszolgának nézhet.ez szép lesz.400 tudatlan,kezdő,kint europa útjain,még jobban javítják a magyar kamionosok hírnevét.gratulálok waberers.