Lószállító kisbusz balesete kedd reggel az M5-ösön

Két kisbusz ütközött kedd reggel az M5-ös autópálya Szeged felé tartó oldalán – közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

Rendőr helyszínel Kiskunfélegyháza határában, ahol egy lószállító utánfutót húzó kisbusz nekiütközött egy másik kisbusznak az M5-ös autópálya Szeged felé tartó oldalán 2014. február 18-án. A balesetben a járművekben utazók közül senki nem sérült meg, az utánfutóban szállított három ló közül az egyik a szalagkorlát alá szorult és elpusztult. MTI Fotó: Donka Ferenc Azonosító: DONKA20140218008
Rendőr helyszínel Kiskunfélegyháza határában, ahol egy lószállító utánfutót húzó kisbusz nekiütközött egy másik kisbusznak az M5-ös autópálya Szeged felé tartó oldalán 2014. február 18-án. A balesetben a járművekben utazók közül senki nem sérült meg, az utánfutóban szállított három ló közül az egyik a szalagkorlát alá szorult és elpusztult. MTI Fotó: Donka Ferenc

A közlemény szerint a 126-os kilométerszelvénynél egy lószállító utánfutót húzó kisbusz eddig ismeretlen körülmények között hátulról nekiütközött egy másik kisbusznak. A balesetben a kisbuszokban utazók közül senki nem sérült meg, az utánfutóban szállított három ló közül az egyik elpusztult.

Forrás: MTI  (bzsm \ bzt)
.

(Ezt a cikket 366 alkalommal tekintették meg.)

Vélemény, hozzászólás?

Figyelem! Falkavaró tartalom!

Az oldalon felkavaró és megrázó tartalmak jelenhetnek meg! Az erre érzékenyeknek és kiskorúaknak az oldal megtekintése nem ajánlott!